מתוך הסרט: בחורות יפות
תסריטאי: סקוט רוזנברג
דמות: אישה

ממי מה זה? מה זה? זה לא שלי..אני לא מדברת איתך יותר. אתה יודע מה הבעיה שלך? לא מדברת איתך יותר.
ותן לי להגיד לך משהו קטן: לבנות עם ציצי גדולים יש תחת גדול ולבנות עם ציצים קטנים יש תחת קטן. ככה זה. אי אפשר גם וגם. אלוהים לא דופק אף אחד, הוא בחור טוב. הוא נתן לשמנות ציצים יפים ולרזות פיטמות קטנות. לא אני קבעתי את זה. לא מוצא חן בענייך. צלצל אליו.
מה זה? מה זה? מה אתה קורא כאן? מיז זאת? באני. והנה חברה טובה שלה, פאני. הן באני ופאני שתי חברות. אל תדבר בכלל. מה זה? זה העמוד האהוב עלייך? יפה, יפה מאוד. איזה שיער, ארוך, חלק, מבריק. אני מנייאקית אם אין לה ליפה סקוצ'ברייט כמו שלי ושעתיים שרפו לה את הראש עם פן באמצע אוגוסט עד שהיה בא לה למות. ומה זה הציצי הזה? מה זה הגודל הזה, אני יכולה לתלות עליו את המעיל שלי. אני רוצה לספר לך משהו קטן על ציצים. ציצים הם נועדו כדי שתינוקות ישאבו מהם חלב. כן. זאת המטרה שלהם. הם פונקציונלים.
וואו! זה מעניין! זה יפה בעניי: היא, אין לה שיער ערווה. היא נולדה בלי! אתה יודע, זה קצת מצחיק שאתה מעז לדרוש שאני אלך לאיזה פאולינה, לתלוש את הרגליים, ת'ידיים, ת'בית שחי, ת'מפשעה, לעצב את ה, תסלח לי, כוס בצורת כוכב, כי זה מה שמדליק אותנו, כשבנתיים אתה חתיכת דוב גריזלי, עושה טובה שאתה מתגלח. אז כל זה חוצפה, בושה וחרפה ובולשיט. תסתכל עליי כשאני מדברת איתך!
אתה כל כך מפגר דפוק בשכל, רק בגלל שאתה כל כך סתום, אתה באמת חושב שיש לך סיכוי להשיג אחת מהנשים האלה אז אתה לא נותן לי משהו שמתקרב למחויבות. זה פאטתי. אתה מחכה שתהיה בן 80 מזיל ריר בבית אבות, שתחליט שהגיע הזמן להתחתן וללדת ילדים? מה נראה לך, שאתה הולך להתחתן עם באני? פאני. באני. מה זה משנה?! מה זה משנה?! תראה מה עשית בכל הבית, כל הדוגמניות שתלית בשירותים. אתה לא שפוי.
אם הייתה לך טיפת כבוד עצמי. טיפת הערכה עצמית ובטחון עצמי אתה היית קולט שגם אם זה נשמע באנלי, היופי הוא בעייני המתבונן.מותק גם אצלהן הכל יזקין.
ואני מבינה שאני לא מספיק יפה. ובכל זאת, בכל פעם שאתה מסתכל על מישהי יותר יפה ממני, נשברת לי חתיכה מהלב.

* השימוש במונולוג זה הינו באחריות המשתמש ולשימוש פרטי בלבד.
* מומלץ קודם לביצוע המונולוג לקרוא את המחזה עצמו

דילוג לתוכן