רפרטואר

רפרטואר הצגות 2019-2020


עכשיו בסטודיו: קרום

מאת: חנוך לוין
בימוי: רמי ברוך
קומדיה מצחיקה מאוד ועצובה מאוד

קרום, חולם להיות סופר גדול חוזר מחו״ל נטול כל הישגים לשכונה בה גדל ופוגש את דמויות ילדותו. שכונה של חולמים על חיים של אחרים, חיים בלתי מושגים, נפלאים ונוצצים כמו אלה שמוקרנים על המסך מבעד לאלומת אור רוטטת של פנס הקסם באולם הקולנוע השכונתי. הלוויות מתערבבות בחתונות ורגעי אושר בפרידות.
הסטודיו גאה להציג בפעם השנייה את המחזה הנפלא הזה במסגרת אירועי 20 השנה למותו של חנוך לוין.

ינואר-פברואר 2020

עכשיו בסטודיו: הקיסר

מאת: חנוך לוין
בימוי: יאיר שרמן
אגדה רחוקה על החיים שלנו

כל שנה ביום הולדתו של הקיסר, זורם נהר של נסיכים ומלכים לברך אותו: נסיכה מתבגרת, מלכה מוכת יגון, מלך על ערש דווי, ביניהם מתרוצצים סריסים, שומרים ונער אחד הכובס את סדיניו המלוכלכים של הקיסר. אחרי שרשרת של אי הבנות, האמת נחשפת במלוא עוצמתה ומותירה אחריה דמויות קטנות ועגומות.
בכורה עולמית למחזהו של חנוך לוין במסגרת אירועי 20 שנה למותו.

ינואר-פברואר 2020

ציד המכשפות

מאת: ארתור מילר
בימוי: אילנה ללצ'וק
קלאסיקה אקטואלית

סיפור העלילה מתרחש בעידן שבו הדת שולטת בכל מוסדות השלטון. פנאטיות דתית מחייבת הדחקת יצרים מאחר ומקורם בשטן. אך היצר האנושי חזק מן האדם. תשוקות אפלות ואג'נדות נסתרות פורצות במימדים חסרי תקדים.
למרות שהמחזה נכתב בשנת 1953 הוא רלוונטי לעת הנוכחית יותר מאי פעם. הצורך לספר את סיפור העיירה שכמעט הושמדה כליל ולהזהיר אותנו רגע לפני שפני המדינה עשויים להשתנות למקום עתיק וחשוך.

מרץ 2020

כטוב בעינכם

מאת: וויליאם שייקספיר
בימוי: עמית לוי
קלאסיקה שובבה וחושנית

רוזלינד בורחת אל היער עם סיליה בת דודתה לאחר שגורשה מהארמון. היא מתחפשת לגבר על מנת להגן עליהן מפני הסכנות החבויות שם ופוגשת את אורלנדו - אהוב ליבה, אשר ברח גם הוא אל היער. היא מנצלת את החופש שהזהות הגברית מעניקה לה ומעבירה לו "סדרת חינוך"; על חיזור ואהבה, כמו גם לאנשי היער הנקרים בדרכה.
עלילה צבעונית מצחיקה וסוחפת המתרחשת בטבע פראי, הרחק מחוקי הארמון הכובלים ומאפשר לנפש לפרוח, ללב לאהוב ולהתגלגל מצחוק.
קומדיה שכולה אהבה, תשוקה ושנינות.

אפריל 2020

Let the Right One In

מאת: ג'ק ת'ורן
בימוי: רפי ניב
מותחן רומנטי מדמם

סיפור אהבה מופלא שנרקם בין אוסקר בן השתיים עשרה שפוגש ביום מושלג וקר את אלי שהיא ילדת ערפדים. סיפור האהבה מתפתח לרומן קסום מלא מתח המאיר את הצד האפל של האנושיות.
המחזה מבוסס על רומן מצליח משנת מאת הסופר השוודי ג'ון אג'וויד לינקוויסט ועל הסרט המצליח ועטור הפרסים שנוצר בעקבותיו בשנת 2008.

יוני 2020


המשך יבוא...