רפרטואר

רפרטואר הצגות 2019


עכשיו בסטודיו: מה באמת קרה?

מאת: פול קולאזיו
בימוי: שלומית ארנון בר- לב
מסיבה פרועה בקולג' נגמרת כשדייויס וליה נכנסים לחדר השינה ולכולם ברור מה קרה שם. היא הרי מאוהבת בו עוד משנה א' והוא, שבור לב מאהבה קודמת סוף סוף חוזר לעניינים. למחרת מסתבר שזה לא בדיוק מה שקרה, ליה טוענת שדייויס אנס אותה. דיוויס, זה שכולם אוהבים אותו, זה שיצליח בגדול, עומד מול חייו שמתפרקים ועתידו שמוטל על הכף ועכשיו הוא צריך להוכיח שזה לא קרה, וליה, זאת שאף אחד לא סופר, זאת שבאה משום מקום, צריכה להיאבק על האמת שלה ולהוכיח שזה כן קרה.
אז מה באמת קרה?? הסיפור שלו מול הסיפור שלה - או הסיפור של הדור הזה, דור האני (generation me) שבמלחמת הקיום שלו רק מי שטורף שורד.
מרץ 2019

9 קבין של תשוקה

מאת: הת'ר ראפו
בימוי: עינת ברנובסקי
המחזה מאפשר לראשונה לצופה הישראלי, להציץ אל חייהן של נשים עיראקיות ששרדו את שלטונו האכזרי של סאדאם חוסיין ואין ספור מלחמות. נשים שאת קולן לא ניתן היה לשמוע עד היום. הנשים החיות בעולם שאין בו זכויות, לא מוותרות ומדברות מבלי להיכנע לפחד.
מחזה אנטי מלחמתי מעורר השראה מלא בתקווה לעולם טוב יותר, עולם של חופש לכל האנשים, ובפרט לנשים.
ינואר-פברואר 2019

אהבה! אומץ! חמלה!

מאת: טרנס מקנאלי
בימוי : אלון אופיר
בכפר פסטורלי לא רחוק מניו-יורק, באמצע שנות ה-90, מתכנסת חבורה של גברים הומוסקסואלים, חלקם בזוגיות, חלקם רווקים, אך כולם כמהים לאהבת אמת. במהלך שלושה סופי שבוע הם לומדים לאהוב, לשנוא לקבל אחד השני ובעיקר את עצמם, כשברקע מגיפת האיידס משתוללת וגובה את קורבנותיה.
המחזה האנושי, המרגש והשנון של טרנס מקנאלי, זכה בפרס "טוני" לשנת 1994 ועובד לסרט קולנוע עטור שבחים.
דצמבר 2018-ינואר 2019

Six Degrees Of Separation

מאת: ג'ון גווייר
בימוי: אבישי מילשטיין
תאוריה רווחת גורסת שכל שני בני אדם בעולם מופרדים על ידי ששה אנשים שונים ,עד שיגיעו לקרבה מליאה. את פול הצעיר הרהוט והמחונך מצילים אויזה ופלן מידי תוקפיו בלילה חורפי מתחת לביתם שבחלק היוקרתי ביותר של ניו יורק. הם מגלים, להפתעתם, שפול הוא חבר של שני ילדיהם הלומדים בהרווארד ובמקרה הוא גם בנו של שחקן קולנוע מאד מפורסם. אויזה ופלן מתאהבים בפול עוד באותו הערב, אלא שבבוקר העניינים נראים קצת אחרת. וכשהם שומעים, להפתעתם, שזוג חברים שלהם גם הציל איזה פול, בן של שחקן מפורסם, הם פותחים במסע תזזיתי ומטלטל כדי לגלות מי זה אותו פול ולמה בדיוק הוא זקוק.
מרץ-אפריל 2019

אירוויזיון בתקווה – הצדעה לשירי האירווזיון לדורותיו

בימוי: יורם לוינשטיין
קבוצת צעירים, משולי חיי הלילה של תל אביב, מתכנסים פעם בשבוע במועדון גאה
בתל אביב להופיע עם שירי האירווזיון הבלתי נשכחים של כל הזמנים. הם חולמים לגעת באושר, בתהילה ולהצליח בגדול , עד הסוף המפתיע.
ערב הצדעה לשירי האירוויזיון ולמעריציו.
מאי-יוני 2019

חלום ליל קיץ

מאת: ויליאם שייקספיר
בימוי: יאיר שרמן
סיפור אהבתם והרפתקאותם של ארבעה צעירים הלכודים במרובע של אהבה ותשוקה,
הנמלטים בליל קיץ אחד מן העיר אל היער הקסום והמכושף. שם, בין פיות ושדונים – נתיניהם של מלך היער ומלכתו, בין קבוצת שחקנים חובבים העורכים חזרות להצגה הם לומדים דבר או שניים על אהבה ועל עצמם.
אחת הקלאסיקות האהובות ביותר של גדול המחזאים, וויליאם שייקספיר.
אוגוסט 2019


המשך יבוא...