רפרטואר

רפרטואר הצגות 2019-2020


עכשיו בסטודיו: לשקשק את העיר

מאת: ג'ו דיפייטרו
בימוי: שוקי וגנר
מחזמר עם שירי אלוויס פרסלי

"פושטק" צעיר וכריזמטי, שהשתחרר מהכלא, מגיע רכוב על אופנוע עם גיטרה על הגב, למוסך של עיירה מנומנמת כדי לטפל באופנועו המקולקל. לתדהמתו הוא מגלה עיר אפורה ומשעממת החיה לפי חוקים מיושנים הנכפים על ידי ראשת עיר קיצונית.
בעזרת שיריו המפורסמים של אלביס פרסלי הוא מנער את העיר למציאות חדשה בה נוצרים זוגות אוהבים מפתיעים.
המחזמר עלה בהצלחה גדולה בארצות הברית ואירופה ועולה בבכורה ישראלית בסטודיו למשחק מייסודו של יורם לוינשטיין.

אוקטובר-נובמבר 2019

שור

מאת: מייק בארטלט
בימוי: מירב שירום
דרמה פסיכולוגית עכשווית

במשרד הזה מישהו יפוטר היום. תומס טוני ואיזבל נלחמים על המשרות שלהם ובקרב האכזרי הזה, רק החזק שורד, כמו בחיים. כל האמצעים כשרים ואין רחמים גם כשהסוף כבר ידוע מראש.
המחזה העוצמתי של מייק בארטלט זוכה פרס אוליביה היוקרתי 2015 , שעלה והצליח בלונדון ובניו יורק, הוא עכשווי, שנון ומטלטל, אי אפשר להישאר אדישים אליו. תסתכלו עליהם ותראו אותנו, חברה שמקדשת את הישרדות הכשירים ביותר ללא אמפטיה או חמלה ועם מטרה אחת - לחזק את השבט ולנצח.

נובמבר 2019
Designed by jemastock / Freepik

קרום

מאת: חנוך לוין
בימוי: רמי ברוך
קומדיה מצחיקה מאוד ועצובה מאוד

קרום, חולם להיות סופר גדול חוזר מחו״ל נטול כל הישגים לשכונה בה גדל ופוגש את דמויות ילדותו. שכונה של חולמים על חיים של אחרים, חיים בלתי מושגים, נפלאים ונוצצים כמו אלה שמוקרנים על המסך מבעד לאלומת אור רוטטת של פנס הקסם באולם הקולנוע השכונתי. הלוויות מתערבבות בחתונות ורגעי אושר בפרידות.
הסטודיו גאה להציג בפעם השנייה את המחזה הנפלא הזה כמחווה ליום השנה ה-20 לפטירתו של חנוך לוין.

ינואר-פברואר 2020

נעורי ורדה'לה

מאת: חנוך לוין
בימוי: רוני מנדלסון
קומדיה מרירה

ורדה'לה היא נערה בעלת שאיפות חובקות עולם ומרחיקות לכת, שוויץ קורצת לה והיא רוצה להגיע מהר, הכי רחוק שאפשר. הפחד מנטישתה של ורדה'לה הממשמשת ובאה, הופך לחרדה קיומית המזעזעת את אורח החיים באחוזה ומחוללת טירוף מערכות, אך ורדה'לה הולכת לכבוש את העולם ודבר לא יעצור בעדה.
המחזה שנכתב ב- 1974 מנבא את את שליטתם של היפים והנכונים בתעשיית הבידור והאופנה בטלוויזיה, בקולנוע וברשתות האינטרנט.
הסטודיו גאה להציג בפעם השנייה את המחזה הנפלא הזה כמחווה ליום השנה ה-20 לפטירתו של חנוך לוין.

ינואר 2020
Designed by jemastock / Freepik

ציד המכשפות

מאת: ארתור מילר
בימוי: אילנה ללצ'וק
קלאסיקה אקטואלית

סיפור העלילה מתרחש בעידן שבו הדת שולטת בכל מוסדות השלטון. פנאטיות דתית מחייבת הדחקת יצרים מאחר ומקורם בשטן. אך היצר האנושי חזק מן האדם. תשוקות אפלות ואג'נדות נסתרות פורצות במימדים חסרי תקדים.
למרות שהמחזה נכתב בשנת 1953 הוא רלוונטי לעת הנוכחית יותר מאי פעם. הצורך לספר את סיפור העיירה שכמעט הושמדה כליל ולהזהיר אותנו רגע לפני שפני המדינה עשויים להשתנות למקום עתיק וחשוך.

מרץ 2020

כטוב בעינכם

מאת: וויליאם שייקספיר
בימוי: עמית לוי
קלאסיקה שובבה וחושנית

רוזלינד בורחת אל היער עם סיליה בת דודתה לאחר שגורשה מהארמון. היא מתחפשת לגבר על מנת להגן עליהן מפני הסכנות החבויות שם ופוגשת את אורלנדו - אהוב ליבה, אשר ברח גם הוא אל היער. היא מנצלת את החופש שהזהות הגברית מעניקה לה ומעבירה לו "סדרת חינוך"; על חיזור ואהבה, כמו גם לאנשי היער הנקרים בדרכה.
עלילה צבעונית מצחיקה וסוחפת המתרחשת בטבע פראי, הרחק מחוקי הארמון הכובלים ומאפשר לנפש לפרוח, ללב לאהוב ולהתגלגל מצחוק.
קומדיה שכולה אהבה, תשוקה ושנינות.

אפריל 2020

Let the Right One In

מאת: ג'ק ת'ורן
בימוי: רפי ניב
מותחן רומנטי מדמם

סיפור אהבה מופלא שנרקם בין אוסקר בן השתיים עשרה שפוגש ביום מושלג וקר את אלי שהיא ילדת ערפדים. סיפור האהבה מתפתח לרומן קסום מלא מתח המאיר את הצד האפל של האנושיות.
המחזה מבוסס על רומן מצליח משנת מאת הסופר השוודי ג'ון אג'וויד לינקוויסט ועל הסרט המצליח ועטור הפרסים שנוצר בעקבותיו בשנת 2008.

יוני 2020


המשך יבוא...