רפרטואר

רפרטואר הצגות 2019


ההצגה הבאה: צ'כוב ביאלטה

מאת: ג'ון דרייבר וג'פרי האדוו
תרגום: עינת ברנובסקי
בימוי: רפי ניב
בעיירת הנופש יאלטה, צ׳כוב המחזאי משלים את יצירתו החדשה: המחזה ״שלוש אחיות״. השמועה על המחזה החדש מגיעה עד לברנז׳ה של מוסקבה, ואנשי התיאטרון יעשו הכל כדי לקבל את המחזה.
סיפור על אהבות ותשוקות של אנשים שהאמנות עבורם היא מעל לכל. דרמה קומית מענגת בה דמויות היסטוריות קמות לחיים – מקסים גורקי, אולגה קניפר, קונסטנטין סטניסלבסקי וכמובן הקומדיאנט אנטון צ'כוב.
אוגוסט-ספטמבר 2019

רוחות

מאת: הנריק איבסן
עיבוד: עידו ריקלין
בימוי: כפיר אזולאי
מהקלאסיקות הידועות בדרמה המודרנית, בעיבוד עכשווי ומפתיע של עידו ריקלין ההופך את המחזה לרלוונטי מתמיד.
מחזה חריף ומטלטל אודות 24 שעות בחיים של משפחה שחשבה שיש לה הכל. סיפור מרגש על אהבה וזוגיות, מין ואלימות, התמכרות ותשוקה, סודות ושקרים ועל אבות אכלו בוסר ושיני בנים תקהינה.
יולי-אוגוסט 2019

Good Evening Europe - מחזמר שירי האירוויזיון

בימוי: יורם לוינשטיין
קבוצת צעירים, משולי חיי הלילה של תל אביב, מתכנסים פעם בשבוע במועדון גאה בתל אביב להופיע עם שירי האירווזיון הבלתי נשכחים של כל הזמנים. הם חולמים לגעת באושר, בתהילה ולהצליח בגדול, עד הסוף המפתיע.
ערב מחווה לשירי האירוויזיון ולמעריציו, בליווי תזמורת חיה!
מאי-יוני 2019

שש דרגות לקירבה

מאת: ג'ון גר
בימוי: אבישי מילשטיין
לדירתם היוקרתית של אואיזה ופלן קיטרידג' בשדרה החמישית בניו יורק, נקלע בערב חורפי אחד נער מסתורי בשם פול, שמספר להם שהוא נשדד ונדקר על ידי בריונים. הוא חכם ומנומס, מכיר את ילדיהם, בשלן מצוין והוא בנו של שחקן קולנוע מפורסם. מאוד מאוד מפורסם. הם כמובן מתאהבים בו מיד. אלא שבבוקר העניינים נראים הרבה פחות מבטיחים וכשהם שומעים מזוג חברים שלהם שגם אצלם נחת לא מזמן איזה פול שנקלע למצוקה, הם פותחים במסע תזזיתי ומטלטל שיעמת אותם עם ערכיהם והרגלים כשבסופו יגלו מי הוא באמת דבר שישנה את חייהם.
דרמה קומית מפתיעה, עתירת מהפכים והפתעות. המחזה עלה בהצלחה רבה בתיאטרונים הנחשבים ביותר בלונדון ובניו יורק ואף עובד לסרט קולנוע עתיר כוכבים.
מרץ-אפריל 2019

מה באמת קרה?

מאת: פול קולאזיו
בימוי: שלומית ארנון בר- לב
מסיבה פרועה בקולג' נגמרת כשדייויס וליה נכנסים לחדר השינה ולכולם ברור מה קרה שם. היא הרי מאוהבת בו עוד משנה א' והוא, שבור לב מאהבה קודמת סוף סוף חוזר לעניינים. למחרת מסתבר שזה לא בדיוק מה שקרה, ליה טוענת שדייויס אנס אותה. דיוויס, זה שכולם אוהבים אותו, זה שיצליח בגדול, עומד מול חייו שמתפרקים ועתידו שמוטל על הכף ועכשיו הוא צריך להוכיח שזה לא קרה, וליה, זאת שאף אחד לא סופר, זאת שבאה משום מקום, צריכה להיאבק על האמת שלה ולהוכיח שזה כן קרה.
אז מה באמת קרה?? הסיפור שלו מול הסיפור שלה - או הסיפור של הדור הזה, דור האני (generation me) שבמלחמת הקיום שלו רק מי שטורף שורד.
מרץ 2019

9 קבין של תשוקה

מאת: הת'ר ראפו
בימוי: עינת ברנובסקי
המחזה מאפשר לראשונה לצופה הישראלי, להציץ אל חייהן של נשים עיראקיות ששרדו את שלטונו האכזרי של סאדאם חוסיין ואין ספור מלחמות. נשים שאת קולן לא ניתן היה לשמוע עד היום. הנשים החיות בעולם שאין בו זכויות, לא מוותרות ומדברות מבלי להיכנע לפחד.
מחזה אנטי מלחמתי מעורר השראה מלא בתקווה לעולם טוב יותר, עולם של חופש לכל האנשים, ובפרט לנשים.
ינואר-פברואר 2019

אהבה! אומץ! חמלה!

מאת: טרנס מקנאלי
בימוי : אלון אופיר
בכפר פסטורלי לא רחוק מניו-יורק, באמצע שנות ה-90, מתכנסת חבורה של גברים הומוסקסואלים, חלקם בזוגיות, חלקם רווקים, אך כולם כמהים לאהבת אמת. במהלך שלושה סופי שבוע הם לומדים לאהוב, לשנוא לקבל אחד השני ובעיקר את עצמם, כשברקע מגיפת האיידס משתוללת וגובה את קורבנותיה.
המחזה האנושי, המרגש והשנון של טרנס מקנאלי, זכה בפרס "טוני" לשנת 1994 ועובד לסרט קולנוע עטור שבחים.
דצמבר 2018-ינואר 2019


המשך יבוא...