רפרטואר

רפרטואר הצגות 2018


הנשים האבודות מטרויה

מאת: חנוך לוין
בימוי: יאיר שרמן
עיבוד מבריק של גדול המחזאים הישראלי חנוך לוין לטרגדיה היוונית של אוריפידס בבימויו של יאיר שרמן זוכה בפרס במאי השנה "קיפוד הזהב".
מלחמת טרויה, אחד האפוסים הגדולים בהיסטוריה, שהחלה בחטיפתה של הלנה, היפה בנשים על ידי הטרויאנים מידי היוונים שגוררת מלחמה עקובה מדם מסתיימת בכיבושה של טרויה וחורבנה .
ביום גורלי זה, מנסות נשות טרויה להציל עצמן ואת ילדיהן מגורל אכזרי של מוות ומכירה לעבדות, ומעמידות את הצד המנצח בדילמה מוסרית.
מחזה מטלטל על מלחמה, קנאה ועל כוחה של האישה.
דצמבר 2017-ינואר 2018

גאווה ודעה קדומה

מאת: קייט האמיל
עיבוד לרומן מאת ג'יין אוסטין
תרגום ובימוי: ניר ארז
אליזבת', אחת מארבע בנות למשפחת בנט, מתעקשת על זכותה לבחור בעל כרצונה, וזאת מול כללי החברה הנוקשים שהיו נהוגים באותה התקופה. בעיקר מול נחישותה של אמה להשיא אותה בכל מחיר לג'נטלמן עשיר.
מתוך הרצון לערער על המצב היא נודרת כי אין בכוונתה להתחתן לעולם. נדר זה יעמוד למבחן, כאשר לחייה יכנס, מיסטר דארסי, רווק עשיר ומתנשא, שיערער מן היסוד את עולמה. הדעות הקדומות כמו גם גאוותם יעמדו למבחן ויהפכו לדו קרב קשוח ורומנטי שיוליד בסופו את אחד הזוגות המקסימים ביותר בעולם הספרות.
עיבוד חדשני ומפתיע לרומן הידוע של ג'יין אוסטן המביא מבט חדש על נישואים ורומנטיקה, קורבנותיהם התמימים, הלומדים בדרך הקשה את טעם האהבה.
ינואר 2018

שם פרטי

מאת: מתיה דלאפור ואלכסנדר דה לה פאטאלייר
תרגום: דורי פרנס
בימוי: רועי וינברג
זו הייתה אמורה להיות ארוחת ערב נעימה בדירתם של אֶליזבת' ופְייר, אך הערב מקבל תפנית מפתיעה. הארוחה מתפתחת למלחמת עולם , המאיימת על מערכות הקשרים ארוכות השנים. שום דבר לא ימשיך להיות כפי שהיה...
פברואר-מרץ 2018

תקלה קלה

מאת: ריי קוני
תרגום: דורי פרנס
בימוי: מורדי גרשון
שר זוטר בממשלה מתכנן בילוי לילי עם אחת המזכירות של האופוזיציה, אבל תקלה קלה בחלון הסוויטה שלו מובילה לסיוט מתמשך של תקלות והסתבכויות. הוא מזעיק את מנהל הלשכה שלו לעזרה, אבל משם העניינים רק מתדרדרים.
מרץ 2018

מראה מעל הגשר

מאת: ארתור מילר
תרגום: הלל מיטלפונקט
בימוי: אלון אופיר
מחזהו המבריק של ארתור מילר המתאר את סיפורה של משפחת קרבונה, מהגרים איטלקיים בברוקלין.
זהו סיפורו של "אב" הנקרע בין תשוקתו היצרית לאחייניתו קתי לבין חוקי הכבוד המסורתי.
אל ביתם מגיעים שני בני דודים שנכנסו לאמריקה באופן בלתי חוקי, וכשהצעיר ביניהם מתאהב גם הוא בקתי, חיי כולם עולים על נתיב ההרס והדם. המחזה עוסק בשאלות מוסריות של אחריות ונאמנות, בעולמם של מהגרים ועובדים בלתי חוקיים ובחברה אדישה, מתנכרת ועוינת.
אפריל 2018

לי ולך: מחווה לשירי הקולנוע הישראלי

בימוי: יורם לוינשטיין
עיבודים וניהול מוזיקלי: מאור סבג
יש לנו קולנוע מצויין, יוצרים ושחקנים מוכשרים ושירים נהדרים שמעטרים את הסרטים. בחרנו לספר את סיפורם של השירים וקצת סיפורים על מאחורי הקלעים. תודה לקולנוע הישראלי ובעיקר לשירים המשדרגים את יכולותיהם של שחקני שנה ג' הנפלאים.
יוני 2018


המשך יבוא...