מנהלים ועובדי חברות

ימי תיאטרון לעובדי ומנהלי חברותהסטודיו למשחק מיסודו של יורם לוינשטיין מאפשר לעובדים ומנהלים מתחומי עניין שונים לטעום משחק דרך ימי תיאטרון מרתקים עם המורים המובילים של בית הספר, באווירת סדרת הטלויזיה fame, ולהשתלב עם כוכבי המחר בבית הספר למשחק המוביל בארץ, שבין בוגריו: איילת זורר, אקי אבני, אסי לוי, אוולין הגואל, שני כהן, רונה-לי שמעון, עוז זהבי, טלי שרון, אגם רודברג, עמית פרקש ועוד רבים וטובים.

ימי התיאטרון יקנו לעובדיכם חווית גיבוש מרתקת ודינאמית, הם יקבלו כלים שיפתחו את התקשרות הבין אישית והיכולת לעמוד מול קהל בביטחון וכלים להעצמת יכולות מכירה.

בתכנית:

  • הגעה ומפגש עם יורם לוינשטיין שיספר על בית הספר וחזונו המקצועי והקהילתי בשכונת התקווה
  • סדנאות שיועברו על ידי מיטב מורי הסטודיו במגוון הנושאים, כגון: משחק, תנועה, קרבות במה, אימפרוביזציה, משחק מול מצלמה ועוד (בהתאם לתכנית שתתואם מראש לכל קבוצה).
  • ניתן לשלב צפייה בהצגה של תלמידי שנה ג', ממיטב הרפרטואר הקלאסי והמודרני, ובסיום ההצגה יתקיים מפגש עם השחקנים, שיספרו על תהליך בניית הצגה והעבודה על הדמויות, על הלימודים ועל הדרכת הדרמה בקבוצות השונות בקהילת שכונת התקווה.

 

להזמנות, שאלות ותיאומים נא התקשרו לטלפון 03-6886514 שלוחה 1, או כתבו למייל marketing@stdioact.co.il, או השאירו הודעה בתיבת יצירת הקשר בעמוד זה ונחזור אליכם.

צרו קשר

לפרטים נוספים, פנו בימים א'- ה' בין 09:00 – 15:00 לטלפון: 6886514 – 03 שלוחה 1, או השאירו פרטים כאן: