בתי ספר ומגמות תיאטרון

ימי תיאטרון חוויתיים לבתי ספר

ימי תיאטרון מרתקים לתלמידי בתי ספר תיכון וחטיבות הביניים יוצרים חיבור מדהים של התלמידים לעולם אומנויות הבמה. ימי התיאטרון מאפשרים לתלמידים ללמוד משחק באווירת סדרת הטלויזיה fame, ולהשתלב עם כוכבי המחר בבית הספר למשחק המוביל בארץ, שבין בוגריו: איילת זורר, אקי אבני, רונה-לי שמעון, עוז זהבי, טלי שרון, עמית פרקש, דון לני גבאי, שני כהן ועוד רבים וטובים.

הפעילות מעניקה לתלמידים חוויה מהנה בעלת ערך חינוכי ולימודי, יקנו לתלמידים כלים משחקיים, יתרמו לגיבוש הקבוצה ויעבירו את המשתתפים חוויה מרתקת ודינאמית של לימודי משחק. יום התיאטרון בסטודיו יתן לתלמידים בסיס רחב שיאפשר להם להתקדם ולהעמיק בלימודי המשחק, ואולי גם להפוך לשחקנים מקצועיים בעתיד.

בתכנית:

  • הגעה ומפגש עם יורם לוינשטיין שיספר על בית הספר וחזונו המקצועי והקהילתי בשכונת התקווה.
  • סדנאות שיועברו על ידי מיטב מורי הסטודיו במגוון הנושאים, כגון: משחק, תנועה, קרבות במה, אימפרוביזציה, משחק מול מצלמה ועוד (בהתאם לתכנית שתתואם מראש לכל קבוצה).
  • ניתן לשלב צפייה בהצגה של תלמידי שנה ג', ממיטב הרפרטואר הקלאסי והמודרני, ובסיום ההצגה יתקיים מפגש עם השחקנים, שיספרו על תהליך עשיית הצגה והעבודה על הדמויות, על לימודי המשחק בסטודיו ועל הדרכת הדרמה בקבוצות השונות בקהילת שכונת התקווה.

להזמנות, שאלות ותיאומים נא התקשרו לטלפון 03-6886514 שלוחה 1, או כתבו למייל marketing@stdioact.co.il, או השאירו הודעה בתיבת יצירת הקשר בעמוד זה ונחזור אליכם.

yemey-teatron

צרו קשר

לפרטים נוספים, פנו בימים א'- ה' בין 09:00 – 15:00 לטלפון: 6886514 – 03 שלוחה 1, או השאירו פרטים כאן: